środa, 22 stycznia 2020

Choinka 2020 Styczeń .

Dzień dobry :}

No i zaczynamy ... kolejny rok  zabawy Choinka 2020 !Bardzo się cieszę , że Kasia - Xgalaktyka zdecydowała się na kontynuacje tej przesympatycznej zabawy . W moim przypadku to już jakiś nałóg chyba , no bo kto to widział żeby trzeci rok ...co miesiąc produkować hafciki i tworzyć z nich ozdoby świąteczne o tematyce  Boże Narodzenie .
Z podjęciem decyzji nie miałam żadnego problemu ...no muszę ..bo się uduszę ...hihi , nie potrafiłam odmówić sobie tej przyjemności . Tak myślę , że to chyba jakiś " ewenement blogowy "  -  kolejny rok mnóstwo dziewczyn wyraziło chęć przystąpienia do zabawy !  Ojjj...będzie co oglądać , tyle inspiracji i pięknych prac :}

***
W styczniu prezentuję woreczek na słodkości , ozdobiony haftem z sympatycznym kotem .Wzorek znalazłam w czeluściach netu i sama nie wiem czemu , ale wpadł mi w oko i odwrotu już nie było. Do uszycia woreczka wykorzystałam czerwoną bawełnę w białe groszki , dodałam małe białe mini pomponiki i zieloną wstążkę . 
Troszkę duży ten woreczek , ale to dobrze bo łasuch ze mnie okrutny ...a doooopeczka rośnie ...upss :D
 ***
Kochane z całego serca dziękuję pięknie za mnóstwo przemiłych słów i życzeń pod poprzednim postem , serce rośnie jak zaledwie po roku z Wami piszecie takie słowa !
 Z wielką radością witam nowych obserwatorów , proszę się rozgościć w moich skromnych progach :}
  
Pozdrowienia serdeczne zasyłam i wszystkiego pięknego życzę !

Miłej weekendu dziewuszki :*

Ania .