czwartek, 7 stycznia 2021

Szydełko i sznurek :)

Dobry wieczór :)

 

Ostatnio robiłam porządki w zdjęciach moich prac i znalazłam coś, czego jeszcze Wam nie pokazywałam. Praca wykonana latem , specjalnie dla mojej serdecznej przyjaciółki na urodziny :) 

Z szarego sznurka na szydełku zrobiłam torebkę na długim pasku, bo właśnie takie torebki moja psiapsia lubi:) Wymiary torebki to 20x30cm, środek wykończyłam czarną podszewką w piękne seledynowe różyczki. Tak bardzo  mi się ta różyczkowa bawełna spodobała,  postanowiłam, że  torebka będzie dwustronna. Torebka zamykana - zaciskana na sznureczki, tak jak sakiewka:)

Troszkę się przy tym nagimastykowałam i długo dumać musiałam, jak to wszystko pięknie połączyć i jeszcze kieszonki na drobiazgi wkomponować! Z szydełkiem i sznurkiem nie miałam problemu, bo wzorek prosty, ale ta podszewka przyprawiła mnie o nowe siwe włosy na głowie;))) No ale czego się nie robi dla wyjątkowej osóbki, której tak dużo zawdzięczam<3

Zapraszam na fotorelacje letniej torebeczki
Tak się prezentuje torebka w nowej odsłonie, to co było na zewnątrz jest w środku i odwrotnie. Fajnie mieć jedną torebkę w dwóch odsłonach:) Dwie kieszonki znajdują się teraz na prawej stronie i z powodzeniem można w nich umieścić okulary i klucze. 
***

Na koniec chciałam się Wam pochwalić ślicznym banerkiem od Xgalaktyki, otrzymałam go za ukończenie zabawy Choinka 2020, z pełnym kompletem 12 prac:)))

Jestem z niego taka dumna i z wielką radością dodam go do wystroju mojego bloga <3

***
 

To wszystko na dzisiaj kochani, wyglądajcie kolejnego postu , będzie niespodzianka :)

Mam nadzieję, że wirtualnie wypijecie ze mną szampana? 

A co będziemy świętować i czym Was będę częstować, niech zostanie na razie tajemnicą;)


Serdeczności zasyłam i tylko dobrych dni życzę!


Ania:*