niedziela, 14 lutego 2021

Losowanie Candy i coś dla mnie :)

Witajcie kochani:)

 

13 Stycznia ogłosiłam na moim blogu urodzinową rozdawajkę, czas najwyższy na ogłoszenie wyników:)

  Wszystkich chętnych do zabawy ze mną było ok. 35 osób, jest mi bardzo miło, że zechciałyście się ze mną bawić i świętować moje drugie blogowe urodziny!

 Wszystkim Wam serdecznie dziękuję 💖💖💖

Tak jak pisałam w poście urodzinowym, prezent miał trafić do jednej osóbki, ale zmieniłam zdanie i postanowiłam obdarować jeszcze jedną osobę:)))  

Pierwszą obdarowaną jest Kasia S z bloga Niezwykły urok codzienności 😀 Kasia wybrała niespodziankę, więc nie mogę zdradzić co dla niej wyszykuję...niespodzianka musi być:)

Drugą osobą jest Małgosia X z bloga Papierowy jarmark 😀 Małgosi spodobała się letnia sznurkowa torebka robiona na szydełku, taką też torebkę dla Małgosi wykonam:)

Dziewczyny kochane, serdecznie Wam gratuluję 😘 !!! Proszę o kontakt mailowy (annaoglodek@gmail.com) 

***

A teraz coś dla mnie, tak przy okazji Walentynek pokażę Wam moją nową poduszkę z haftem. Bardzo lubię takie poduchy i sporo ich już wykonałam, wszystkie znalazły swojego nowego właściciela ale ta będzie dla mnie. Monochromatyczne serce w kolorze bordo, obszyłam bawełną w kolorze ecru, dodałam bawełnianą koronkę i mam gotową podusie:)Z okazji dnia Św. Walentego, patrona ludzi chorych psychicznie i epileptyków, życzę Wam kochani miłości! 

Nie koniecznie tzw. motyli w brzuchu, bo to z czasem mija ( chociaż jest piękne to fakt) Życzę takiej zwykłej codziennej troski o drugiego człowieka, radości z bycia razem i dbania o siebie nawzajem! Nie jestem przeciwnikiem Walentynek, chociaż jakoś specjalnie nie świętuję. Jestem zdania, że kochać należy zawsze i nie słowa są tutaj najważniejsze tylko czyny... i  nie tylko od święta:) 

Każdy dzień jest dobry żeby powiedzieć bliskim sercu osobom

 KOCHAM CIĘ 💕


Pozdrawiam serdecznie i miłego świętowania życzę!


Ania.