piątek, 7 maja 2021

Komunijnie:)

Dzień dobry Kochani 😀

 

Przychodzę do Was dzisiaj z karteczkami z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Kartki okolicznościowe robię bardzo rzadko, tylko dla własnego użytku i dla wyjątkowych osób.

A tak po cichu to się przyznam, że karteczkowe zmagania uwielbiam i mam z tego dużo radości:)

 Moja serdeczna koleżanka z pracy poprosiła mnie o dwie karteczki dla sióstr bliżniaczek, które w jednym dniu przystępują do Komunii. Zaznaczyła tylko... "proszę Cię Anulka, karteczki nie mogą być takie same bo dziewczyny się popłaczą !"

Podobno dziewczynki nie lubią dostawać takich samych rzeczy, a wszyscy namiętnie, na wszelkie okazje i uroczystości sprawiają im takie same prezenty:)

Tosia i Ania są identyczne , kropla w kroplę takie same! Śliczne długowłose blondynki o niebieskich oczach i zadartym nosku:)

Szkoda, że nie mam ich zdjęcia bo z przyjemnością bym Wam pokazała. A tym czasem zapraszam do obejrzenia karteczek, niech Was nie zmęczy duża ilość zdjęć ale nigdy nie mogę się zdecydować które zdjęcia wybrać;) 

To już wszystko na dzisiaj, mam nadzieję, że karteczki spodobają się dziewczynom. Koleżanka jest nimi zachwycona i już zapowiedziała..."Ty to mi będziesz już teraz zawsze karteczki robić"...hihi;)

 

Dziękuję Wam pięknie za wszystkie komentarze i odwiedziny:* 

Mam nadzieję, że w końcu będzie baaardzo ciepło i słonecznie, bo majówka była jakimś nieporozumieniem jeśli chodzi o pogodę.

 

Małego i ciepłego weekendu życzę 💖

 

Ania.