piątek, 17 kwietnia 2020

Choinka 2020 Kwiecień.

Dobry wieczór :)

Święta Wielkanocne za nami ... mam nadzieję, że miło spędziłyście ten świąteczny czas ? Osobno bez rodziny i przyjaciół, ale serduchem blisko z tymi najważniejszymi osobami w naszym życiu:) Dzięki najnowszym cudom techniki, można było rozmawiać, widzieć się i biesiadować razem;)  Mnie osobiście było trochę smutno...ale takie czasy i trzeba się było przestawić na inne świętowanie:) Jestem przekonana, że każde kolejne święta będą gwarne i radosne . Czego Wam kochani i sobie życzę!  Pogoda była piękna, więc z przyjemnością gościłam się w ogrodzie .
 ***
Kwiecień to kolejny miesiąc zabawy z Kasią ~Xgalaktyką :) Dla porządku sprawy banerek .
W tym miesiącu wykonałam karteczkę, jakoś nie miałam pomysłu  na kolejną ozdobę, zawieszkę. Hafcik nakleiłam na papier i wycięłam wykrojnikiem, dzięki temu haft wygląda jak serwetka z obrazkiem ;) 

Nawet ciekawie to wygląda, ale haft jest bardzo kruchy i trzeba się z nim delikatnie obchodzić. Niestety po takim "maglowaniu" hafcik łamie się jak opłatek :( 
 Może gdybym użyła grubszego papieru byłoby lepiej ? Sprawdzę przy najbliższej okazji;)
***
Kochani pozdrawiam Was bardzo serdecznie i miłego weekendu życzę :)
 Trzymajcie się dzielnie i uważajcie na siebie, a już niedługo wszyscy pójdziemy na dłuuugi spacer w promieniach słońca:)))
Buziaki:*

Ania.