czwartek, 5 listopada 2020

Jesienna wymianka :)

Dzień dobry :)

 

We wrześniu zapisałam się na "Jesienną wymiankę" którą zorganizowała Justynka z bloga Wielkie małe pasje:) Była to moja pierwsza wymianka w jakiej brałam udział, więc miałam mieszane uczucia, czy moje prace spodobają się obdarowanej...czy sprostam wyzwaniu?


 Moją wymiankową parą została Marylka z bloga "Weekendowe robótki" Nie znałyśmy się wcześniej z blogowego świata, więc mały stresik był;) I wiecie co...całkiem niepotrzebnie się stresowałam. Marylka to bardzo sympatyczna dziewczyna, prowadzi pięknego bloga i tworzy śliczne prace i do tego mieszka blisko mnie. Dzieli nas jakieś 30 km. hehe...jaki ten świat mały prawda?:) 

Zobaczcie jaki wspaniały prezent przyleciał do mnie od Marylki! W paczusi oprócz słodkości,herbatek i pięknej jesiennej karteczki z ciepłymi pozdrowieniami były frywolitkowe śliczności.

 Piękna bransoletka i dwie cudne zakładki i to wszystko z frywolitki!

Marylko pięknie dziękuję Ci za takie frykasy, wszystko ogromnie mi się podoba <3

  Frywolitka dla mnie czarna magia, wiec moja radość jest naprawdę wielka:) 

 
Ja dla Marylki przygotowałam poduszkę z jesiennym haftem, który obszyłam bawełną w musztardowym kolorze, karteczkę z jesienną dziewczynką i coś dla podniebienia:)))     
 
Tak więc nasza wymianka była bardzo udana, Marylka i ja jesteśmy bardzo zadowolone z prezentów jakie dla siebie przygotowałyśmy:)

Justynce dziękuję pięknie za fantastyczną zabawę i za "dobrą  rękę" podczas losowania par wymiankowych:)

***

Jeszcze kilka fotek moich jesiennych prac, które stały się własnością Marylki:) To już wszystko na dzisiaj kochani, zmykam do garów. Trzeba jakiś obiad naszykować, ogarnąć chałupę i na nocny dyżur do pracy lecieć;) Ciekawa jestem co nowego tam mnie dzisiaj spotka? Przyznam się Wam szczerze, szpital to nie najlepsze miejsce na pracę w tym pandemicznym czasie...:(

 

Pozdrawiam serdecznie:*

Dbajcie o siebie i bliskich ze zdwojoną siłą, najlepiej stosować 3xD

*Dystans

*Dbanie o siebie

*Dobry humor, mimio wszysto !!!

Trzymajcie się dzielnie , jeszcze będzie pięknie :)))

 

Ania.