niedziela, 30 maja 2021

Dla Kasi, Małgosi i Splocika:)

Dzień dobry kochani:)

 

Maj dobiega końca, najwyższa pora pokazanie prac z zabaw blogowych w których biorę udział:) Mało mnie w ostatnim czasie na blogu, ale różne sprawy zdrowotne i rodzinne skutecznie zabierają mi chęci do blogowania i tworzenia. Nie mam zamiaru Wam tutaj smucić i narzekać, z zasady jestem optymistką i zawsze staram się patrzeć w dobrą stronę. Oczywiście z różnym skutkiem, jak to w życiu bywa;)

Jak mawiała Scarlet Ohara z "Przeminęło z wiatrem" i często powtarza mi to moja serdeczna przyjaciólka K 💖

"Jutro będzie nowy lepszy dzień"

Na pierwszy ogień uśmiechnięta, kolorowa gwiazdka leci do 

 Kasi- Xgalaktyki :)

Hafcik bardzo mi się spodobał i miałam dylemat co z nim zrobić?  Początkowo myślałam o zawieszce, ale ostatecznie padło na magnes. Moja wnusia bardzo lubi magnesy, więc będzie kolejny do kolekcji:)) Kolejna moja praca jest dla Małgosi na zabawę Pascha 2021-2022, w której po raz drugi biorę udział.


Wykonałam dekoracyjny wieniec na bazie kółka ze styropianu, obrobiony na szydełku sznurkiem, bogato ozdobiony kwiatami i wstążkami. Wieniec był prezentem na "zajączka" dla przyjaciółki i  jeszcze nie miałam okazji Wam go pokazać. W zabawie wielkanocnej u Małgosi można tworzyć różne prace, ozdoby, karteczki itp. Mam nadzieję, że moja ozdoba wpisze się w klimat zabawy i Małgosia zaliczy mi temat:)Ostatnia zabawa to Przysłowia i rękodzieło 2 u Splocika:)

Wybrałam przysłowie nr, 2 " Maj bogaty sieje kwiaty"

Dla mnie majowym kwieciem są bzy i konwalie, uwielbiam zapach i jednych i drugich:) Z braku czasu i polotu, nie zrobiłam kwiatków ani pracy z nimi, ale ozdobiłam sobie wazonik na konwalie. Małą szklaną kule ubrałam w  ubranko, zrobione z różowego kordonka na szydełku :)To już wszystko na dzisiaj kochani, post długi...mam nadzieję, że dotrwałyście do końca? Bardzo chciałam się wywiązać ze wszystkich blogowych zabaw i po raz pierwszy jest 3w1😉


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję pięknie za odwiedziny w moich skromnych progach 😘

Korzystając z wolnego dnia, biegnę zobaczyć co tam ciekawego słychać na Waszych pięknych blogach:))))

 

Miłego tygodnia kochani!

 

Ania.