niedziela, 9 października 2022

Jesiennie :)

Dzień dobry 😊

 

Jesień piękna w tym roku rozpieszcza nas swoimi barwami od ciemnych brązów przez złoto i odcienie czerwieni które w promieniach słońca wyglądają obłędnie!😍

 Uwielbiam taką pogodę i przy każdej wolnej chwili z niej korzystam, żeby podziwiać ten śliczny kolorowy czas i zbierać na "zaś"...na te szare i mokre dni które niewątpliwie przyjdą i już nie będzie tak pięknie i kolorowo.

Spacery, wizyta na działce i jazda na rowerze to moje weekendowe zajęcia. Każdy promyk słońca daje mi niezłego kopa i mnóstwo energii.

Nie wiem czy wiecie, ale ja maniaczka słońca jestem o każdej porze roku, może być zimno ale niech słońce świeci i miga między drzewami;)

W tygodniu czasu na to brakuje, jak się spędza całe dnie w pracy od rana do wieczora to na przyjemności zostają tylko weekendy.

 Jedyny minus tej sytuacji to zbyt mało czasu na wszelkie robótkowanie i siedzenie przy laptopie😅

 

Zauroczona jesiennymi kolorami postanowiłam sprawić sobie jesienną zawieszkę. Kilka krzyżyków w jesiennych kolorach, trochę ozdóbek i mam namiastkę jesieni w domu do ozdoby:)

Plecki podkleiłam grubym foamiranem, do ozdoby brakowało mi brązowej koronki więc zrobiłam sobie takową na szydełku😀


Zawieszka poleci do Katarzyny na zabawę Kolorowy rok, w 10 wyzwaniu rządzi kolor brązowy.


W trakcie zdjęć jakie wykonałam w parku wpadł mi do głowy pomysł, że taka praca z gałązką drzewa i listkami może trafić też do Splocika w ramach zabawy Rękodzieło i przysłowia😍

 

Drzewo, to słowo które wybrałam z przysłowia nr 1.

Ze słów mostu nie zbudujesz do tego trzeba drzewa.


 

Kochani pozdrawiam Was bardzo serdecznie, dziękuję ślicznie za wszystkie życzenia urodzinowe nadesłane mailowo, smsowo, telefonicznie😘😘😘

 

Miłych dni życzę, w pięknych jesiennych klimatach💝

 

Anna.