sobota, 23 stycznia 2021

Przysłowia i rękodzieło, zabawa blogowa:)

Witajcie kochani:)

 

Dzisiaj rozpoczynam kolejną zabawę blogową i bardzo się cieszę, że się na nią zapisałam. Mam nadzieję, że wytrwam cały długi roczek bo zabawa trwa od stycznia do grudnia 2021 roku. W zeszłym roku obserwowałam zabawę i byłam pełna podziwu dla dziewcząt, jak ciekawie i kreatywnie można przez swoje prace, wyrazić temat przysłowia!:)

 Zabawa polega na interpretacji przysłów i pokazanie ich w formie rękodzieła, technika dowolna...czyli co i jak komu w duszy gra i co potrafi własnymi łapkami wyczarować :)))

Bardzo fajna i kreatywna zabawa, może ktoś się jeszcze skusi i dołączy do zabawy którą organizuje Splocik z pięknego bloga "Splecione nitki i słowa"

Dla porządku sprawy banerek:)

Na styczeń organizatorka wyszukała dwa przysłowia:
 
1. Nie szukaj w styczniu słońca, bo zima nie będzie mieć końca.
 
 2. Kto ma głowę na karku ten i czapkę znajdzie.
 
***
 
Poszłam na całość i wykonałam prace na dwa przysłowia, ale można też zinterpretować jedno:) 
 
Moja pierwsza praca do przysłowia nr.1 ,to bardzo zimowa karteczka z kwiatami z foamiranu i choinką śniegiem obsypaną. Jest styczeń , to i zima musi być taka porządna z dużą ilością śniegu i mrozem. Jestem fanką zimowych klimatów i bardzo lubię jak jest biało za oknem, nos czerwony od mrozu a pod stopami skrzypi śnieg;)
Do przysłowia nr. 2 jak ulał pasuje mi czapka, którą zrobiłam na drutach dla mojego dorosłego już dziecięcia :)
Splociku dziękuję Ci pięknie za zabawę, to dla mnie całkiem nowe doświadczenie i mam zamiar wytrwać w niej do samego końca:)

To już wszystko na dzisiaj, biegnę teraz  zobaczyć co tam pięknego u Was kochane słychać ? Jakie cuda zmajstrowałyście przez tydzień?:)
 

Pozdrowienie serdeczne zasyłam i miłego weekendu życzę!
 
Buziaki:*
 
Ania.

niedziela, 17 stycznia 2021

Choinka 2021 Styczeń :)

Dzień dobry :)

 

  Na początek chciałam Wam serdecznie podziękować za mnóstwo ciepłych słów i życzeń pod poprzednim, urodzinowym postem:)

Jest mi niezmiernie miło, że tak  pozytywnie odbieracie moje prace, mojego bloga i moją skromną osobę!

 Cieszę się bardzo, że tak wiele z Was wyraziło chęć zabawy ze mną i zapisało się na moje Candy!

***

A teraz już czas na Kasiową zabawę- Choinka 2021, prowadzoną przez Xgalaktykę z bloga Tam gdzie spadają Anioły. Tak na marginesie, to ja chyba oszalałam i rozum mi odjęło hihi:)))...to już czwarty rok, jak wyraziłam chęć zabawy w świąteczne bożo- narodzeniowe wyszywanki. No ale co ja poradzę, że bardzo lubię tą fantastyczną zabawę :)

Tym pięknym banerkiem rozpoczynamy nową edycję zabawy:)

Moja styczniowa praca to, hafcik umieszczony na styropianowym serduszku. Mam taki zamiar żeby zrobić cały komplet takich serduszkowych bombek, ale nie wiem czy wytrwam w tym postanowieniu, coś niezręcznie mi to idzie. Naciąganie kanwy i sklecanie tego w porządną estetyczną całość było dla mnie wyzwaniem. Oczywiście brałam pod uwagę wasze rady, mokra kanwa i szpilki...niestety muszę poćwiczyć i mam nadzieję że kolejnym razem będzie lepiej;)
              Serduszko na pleckach też ma mały hafcik gwiazdki:)


***

Kochani za udział w poprzedniej edycji zabawy, wszyscy uczestnicy otrzymali piękny banerek

Do mnie po raz pierwszy uśmiechnęło się szczęście w tej zabawie i zostałam nagrodzona pięknymi papierami ufundowanymi przez ScrapAndMe.
 Dziękuję pięknie sponsorowi Choinki 2020 i Kasi za zabawę i nagrodę 💕😊

Zobaczcie jakie cudowności w bajecznych pastelowych kolorach do mnie przyleciały! Trzy paki papierów i mnóstwo cudownych wycinanek, motylki listki wianuszki...ahh!!! No na bogato kochane , na bogato:)


***

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i miłe sercu komentarze, pozdrawiam cieplutko i zmykam na spacer. Zima taka piękna za oknem, żal w domu siedzieć;)

 

Buziaki:*

 

Ania.