wtorek, 2 lutego 2021

Gościnne występy u Świrów rękodzieła:)

Dzień dobry :)

 

Korzystając z wolnego dnia chciałam Was kochani zaprosić na mały kursik, niecodziennej biżuterii:)

Pod koniec stycznia miałam wielką przyjemność i zaszczyt inspirować na blogu Świry rękodzieła, nawet nie wiecie jaka jestem dumna z siebie !

To moje pierwsze takie wystąpienie, blogowa przygoda życia normalnie !!! 😀

Piękny banerek od  Świrów będzie ozdabiał mój blog:)

Przyznam się Wam szczerze, nie była to łatwa decyzja bo jeśli chodzi o moje zdolności, to jestem człowiekiem małej wiary. Dzięki namową bliskiej mi osóbki z blogowego świata, podjęłam się tego wyzwania i bardzo bardzo się z tego cieszę!

A tej "Osóbce" serdecznie dziękuję za wiarę we mnie 💖


 To dla mnie chyba, przygoda życia...na pewno blogowego życia <3

***

Moja praca to wykonana na szydełku ozdoba, która może być wykorzystana jako bransoletka lub naszyjnik. Wykonanie jest bardzo proste, nawet osoba która nie jest bardzo biegła w szydełkowych podbojach, świetnie sobie da radę:) 

Do wykonania potrzebujemy:

1. Resztki kolorowego kordonka lub włóczek, z których należy zrobić na szydełku maleńkie kolorowe kwiatuszki i listki ( moje kwiatki są wielkości ok 2zł)

2.Ozdobne koraliki i różne zawieszki, jestem pewna, że tych przydasi jest u Was dostatek!

***

 Zobaczcie proszę jak to u mnie wyglądało, zdjęcia kolejno ponumerowane w prawym dolnym rogu :)
A tutaj moja praca na urodziwej modelce, mojej córci:) Dziecko zażyczyło sobie jeszcze kolczyki do kompletu, więc do wiosny muszę takie kolczyki zrobić.


***

Pięknie dziękuję całej ekipie Świrów, za możliwość inspirowania i pokazania się, zaprezentowania moich prac na ich blogu. Było mi bardzo miło gościć w  tak znakomitym utalentowanym towarzystwie!:)))💗

 

 

Pozdrawiam serdecznie kochani:*

 

Ania.


 

 niedziela, 31 stycznia 2021

Wielkanoc 2020-2021

Witajcie kochani:)

 

Za oknem słońce świeci niemiłosiernie i gdyby nie to, że rano u mnie za oknem było -10 stopni to pomyślała bym ,że to już Wiosna :)))

Przychodzę dzisiaj do Was z moją kolejną zabawą blogową i za sprawą tej zabawy, u mnie dzisiaj wiosennie i kolorowo!

Dla Małgosi z bloga The Primitive Moon wyszykowałam karteczkę z gotowego zestawu Cross Stitching. Gotowa baza i uroczy mały ptaszorek, wystarczyło postawić kilka krzyżyków i karteczka gotowa:)


Do kompletu postanowiłam zrobić wielkanocny wianuszek, jak przyjdą Święta Wielkanocne, będę miała gotowy mały prezencik dla bliskich :)
Biały wiklinowy winuszek ozdobiłam kwiatami z foamirnu, jajeczkami i glinianym zającem. Kokarda w biało niebieską kratkę i motylek dopełniły całości:)


Prawda, że zapachniało Wiosną u mnie dzisiaj?

Pozdrawiam Was gorąco i miłej niedzieli życzę:)
 
Ania.