sobota, 27 czerwca 2020

Choinka 2020 Czerwiec.

Dobry wieczór:)

Koniec czerwca tuż tuż, więc najwyższa pora na Kasiową zabawę Choinka 2020.
 Tak się dzisiaj zastanawiałam...to już półmetek tej fantastycznej zabawy, a my cały czas w tak wielkim gronie  się spotykamy, wirtualnie oczywiście;)
 Nie mogę wyjść z podziwu, nad fenomenem tej zabawy !!!
 Kasiu, bardzo się cieszę, że już trzeci roczek z Tobą się bawię w otoczeniu tylu zdolnych dziewczyn:)))

Po pierwsze, banerek dla porządku sprawy;)))

W czerwcu przygotowałam  zakładkę z mikołajem i dzwoneczkiem:)  Składa się ona z dwóch części i jest połączona wstążką w czerwone choineczki, wszystkie detale i kolory baaaardzo bardzo świąteczne !;)
 Wzorek znalazłam w "skarbicy pomysłów" Necik:D

Hafcik na plastikowej kanwie, plecki podklejone zielonym grubym foamiranem...i dzwoneczek zapożyczony od zająca wielkanocnego...hihi, fajnie że się w końcu przydał ;)
 Coś mi się wydaje, że ta świąteczna zakładka w moim domu nie zostanie. Mikołaj z dzwoneczkiem bardzo spodobał się mojemu małemu sąsiadowi :)
 Piotruś, rezolutny sześciolatek zostanie nowym właścicielem zakładki;)

To wszystko na dzisiaj, po upalnym i dusznym dniu żegnam się z Wami serdecznie !

Miłej i słonecznej niedzieli życzę :*

Ania

środa, 24 czerwca 2020

Serduszkowy elfik :)

Dzień dobry :)

Witam Was kochani słonecznie w ten deszczowy i pochmurny dzionek . Lato w tym roku nas nie rozpieszcza, przynajmniej u mnie pada prawie codziennie...nie ma co czarować, wcale mi się to nie podoba:( Nie wiem jak Wy, ale ja nie funkcjonuję poprawnie w taką pogodę. Nawet chęci do robótek wszelakich brak, mój blog zapuszczony i u Was też dawno mnie nie było. Biję się w wątłą pierś i obiecuję nadrobić wszystkie zaległości, muszę nacieszyć oczy waszymi pięknymi pracami:)))

Dla mojego już bardzo dorosłego dziecka, na specjalne zamówienie jakiś czas temu wykonałam mały jednokolorowy obrazek. Wszystko według życzenia i dostarczonego wzoru, taki właśnie miał być. Jednokolorowy i "mało ozdobny" i podobno...niezbędny do zapełnienia pustego miejsca na ścianie w małym sypialnym pokoiku:)))

Zdjęcia wykonane jakiś czas temu w słoneczny dzień, w towarzystwie ogrodowego kwiecia. Hafcik popełniony na kanwie w kolorze kości słoniowej oprawiony w białą prostą rameczkę:) Koronkowe pass partu i małe drewniane serduszko dopełniło całości. 

 Dziecię moje zachwycone !:) Porwało obrazek i z radością powiesiło na ścianie, a ja się cieszę że mogę moimi tworkami ozdabiać mieszkanie mojej córci <3  
i to bez żadnego przymusu...hihih :)

Pięknie dziękuję za każdą wizytę i miłe słowa, 
mnóstwo ciepełka i serdeczności posyłam:*

Ania.