niedziela, 11 października 2020

Karteczka na wyjątkowy dzień:)

Witam serdecznie:)))
                                       

Chciałam Wam dzisiaj pokazać ślubną karteczką, którą wyszykowałam dla koleżanki z pracy. Kiedy zostałam poproszona o zrobienie karteczki, wpadłam w lekki popłoch...bo ja przecież nigdy nie robiłam karteczki na "zamówienie"! 

Owszem coś tam zmajstruje, ale tylko na własny użytek. Kiedy bliskie mi osoby obchodzą urodziny lub imieniny, lub z okazji świąt, wtedy do prezentu dołączam własnoręcznie wykonaną karteczkę:) 

Pełna lęku i obaw, czy sprostam oczekiwaniom? Czy to co zrobię będzie się podobać? Z duszą na ramieniu zabrałam się do pracy i powstała taka oto karteczka, z energetycznymi kwiatami, wiązana na kokardę.

 Papiery od Itd.Collection z romantycznej  kolekcji wiosenne Shabby Chic :)     W środku kartki umieściłam kieszonkę na pieniądze, bo takie było życzenie koleżanki:)

 

Na moje szczęście karteczka bardzo się podobała i przyznam się Wam szczerze, ja też jestem z jej wyglądu zadowolona:)

 

To już wszystko na dzisiaj, trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie i bliskich w tym trudnym Covidowym czasie. Niestety to co się teraz znowu dzieje było do przewidzenia. Ja osobiście jestem pozytywną osóbką i wierzę, że wszystko się dobrze i szybko skończy:)

 

Buziaki niedzielne zasyłam i pięknej niedzieli Wam życzę:)))

 

Ania.