sobota, 18 lipca 2020

Choinka 2020 Lipiec.

Dzień dobry :)


Wracam do Was po krótkim urlopie i czas nadrobić blogowe zaległości. Urlop spędziłam w Karkonoszach, podziwiałam piękne górskie krajobrazy, łazikowałam po górach i ładowałam akumulatorki:) Czy odpoczęłam...psychiczne tak, a fizycznie ..no cóż, troszkę wędrówek było to i nogi bolą ( widać za stara już jestem  na codzienne wędrowanie hihi ) 
Moje zamiłowanie do gór, cudne widoki i następne szczyty zdobyte do "kolekcji" po stokroć mi moje bolączki wynagrodziło :) 
***
Połowa lipca już za nami, pora więc na prezentację mojej lipcowej pracy wykonanej na zabawę choinkową u Kasi, Choinka 2020:)  Wzorek pochodzi z dodatku do gazetki Cross Stitching~ Winter Collection.
 Wszystkie zimowe wzorki są utrzymane w tej samej kolorystce i mam zamiar wszystkie je wykorzystać, bo taka nieoczywista, świateczna kolorystyka bardzo mi się podoba !

Obowiązkowo banerek i zapraszam do obejrzenia mojej skromnej karteczki:)
Na mojej karteczce zagościł Rudolf z czerwonym nosem oczywiście, bez czerwonego nosa to nie Rudolf...hihi:)
 
Papier w kolorze turkusowym z perłowym połyskiem, kilka srebrnych gwiazdek i mała srebrna wstążeczka, tak prezentuje się moja karteczka:) 
***
Na koniec jeszcze kilka fotek urlopowych z wycieczki na Śnieżkę:)

Śnieżka 1603mn.p.m
 Jest to najwyższy szczyt Karkonoszy oraz Sudetów jak również i Czech, województwa dolnośląskiego, a także całego Śląska. Jak podaje Wikipedia, jest to najwybitniejszy szczyt Polski i Czech.
 Na dwóch ostatnich zdjęciach, moja skromna osoba;)

 A tutaj tylko moje stare buty..hihi:), ale widoki ze szczytu Śnieżki cudne i tak jak widać...naprawdę uwielbiam ten stan, po mimo zmęczenia...
 To wszystko na dzisiaj Kochani, mam nadzieję że Was nie zamęczyłam dużą ilością zdjęć? :)

Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę!

Buziaki :*

Ania.