środa, 28 lipca 2021

Lipiec i moje zabawy blogowe:)

Dzień dobry 😀

 

W czerwcu poległam na całej linii z zabawami blogowymi, w których biorę udział. Powiem Wam szczerze, żałuję bardzo, że tak łatwo odpuściłam czerwiec. Jeszcze nigdy nie zaniedbałam uczestnictwa w zabawach i nawet za pięć dwunasta...ale coś tam zmajstrowałam;)

No cóż trudno się mówi i bawi się dalej 😋

 

Na pierwszy ogień  - zabawa choinkowa prowadzona przez Kasię na blogu Tam gdzie spadają Anioły:)


 Dla Kasi wykonałam zawieszkę z niebieskim delikatnym hafcikiem. Hafcik taki sobie, minimalistyczny, ale taki aniołek bardzo mi się spodobał i niebieski to mój ulubiony kolor Zawieszka w kształcie serca obszyta koronką, wykończona niebieskim sznureczkiem i białym dzwoneczkiem:) Bardzo lubię takie serduchowe zawieszki.
 Kolejna zabawa Wielkanocna prowadzona przez Małgosię to


Dla Małgosi z bloga The Primitive monn, trafia prosta, radosna karteczka wielkanocna z wesołym zającem. Jest to pierwsza karteczka jaką zrobiłam bez ozdobnego kwiecia i kokardek;)Trzecia zabawa prowadzona przez Splocika na blogu Splecione nitki i słowa. Lubię tą zabawę, bo daje wiele możliwości interpretacji.

Wybrałam przysłowie nr.1 

" Bieda matką sztuk wszelakich"

Moja interpretacja przysłowia jest bardzo prosta, zrób coś z niczego, a czy to można nazwać sztuką?...to zależy co dla kogo jest sztuką. Osobiście podziwiam wszystkie prace ręcznie wykonane i zachwycam się nimi, nawet nad wystruganym przysłowiowym prostym patyczkiem jeśli przedstawia coś fajnego:)

Praca z resztek wszelakich, starej puszki po kawie, sznurka i szydełkowych kwiatków. Mój przybornik sprawdza się idealnie i pomieści naprawdę dużo"narzędzi"😅 

Pięknie dziękuję za odwiedziny w moich skromnych progach i wszystkie życzenia imieninowe jakie od Was otrzymałam, drogą mailową i telefoniczną. Kochane sprawiłyście mi mnóstwo radości!

 

Serdecznie dziękuję za pamięć 💖💖💖

 

Zmykam pakować walizki i szykuję się do zasłużonego urlopu!

 

Pozdrawiam Was serdecznie i dobrych dni życzę 😊😘

 

Ania.

 

 

 


 

 

niedziela, 25 lipca 2021

Pudełeczka dwa, urodzinowo:)

Dzień dobry kochani😘

 

Witam Was bardzo serdecznie po dłuższej przerwie i bardzo się cieszę, że w końcu się zmobilizowałam i zasiadłam do laptopa :)))

Czerwcowe zabawy blogowe przepadły, ale mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie.

 Dwa miesiące to troszkę dużo czasu ( jakieś 8 postów ;)

Moja nieobecność w blogowych progach spowodowana była różnymi sprawami, posypałam się zdrowotnie. Badania, różne dziwne diagnozy, które przyprawiały mnie o kolejne siwe włosy na głowie i skutecznie odbierały mi chęci. Prawda jest taka, że nawet nie myślałam o tych przyjemnych chwilach w blogosferze, a przecież tak bardzo lubię ten zaczarowany blogowy świat 💕

Najważniejsze, że wszystko już za mną, jest dobrze!!!

Na głowie wolnej od problemów znowu "płomienna iskra" pokryła siwy włos. Te dziewczyny które znają mnie z fb, doskonale wiedzą o czym piszę 😜:)))


Moja dzisiejsza praca, to box urodzinowy dla pewnej sympatycznej 50- latki. Miało być bardzo kwiatowo, z małym pudełeczkiem w środku na biżuteryjny prezent.

Z tego co mi wiadomo, solenizantka bardzo zadowolona i oczarowana pudełeczkiem jakie dla niej wykonałam:)


 

To już wszystko na dzisiaj kochani, biegnę nadrabiać blogowe zaległości których mam od groma. 

Tak długo mnie u Was nie było, że aż mi wstyd:(

 

Pozdrowienia serdeczne zostawiam i miłego tygodnia życzę!

 

Buziaki 😘 


Ania.