piątek, 10 kwietnia 2020

Zając na kwiatkach i życzenia świąteczne:)

Dzień dobry Kochani:)

Co tam u Was słychać ? Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i powoli szykujecie się do Świąt Wielkanocnych :) Wszyscy wiemy, że te Święta będą inne i musimy koniecznie pozostać w domach , tylko po to żeby każde kolejne spędzać w gronie rodziny , przyjaciół i bliskich nam osób <3
***
Przychodzę dzisiaj do Was z bardzo wiosenną i świąteczną zawieszką, bardzo lubię takie zawieszki i wielką przyjemnością ozdabiam nimi okna na święta :) Mam ich naprawdę sporo, część sama wykonałam, a część dostałam w prezencie. Pod względem zdobienia domu,jestem naprawdę sroka..hihi:D 
Na zawieszce znajduje się mały i nieskomplikowany hafcik. W orginale wszystko było haftowane, ale ja zamiast haftowanych kwiatuszków dodałam maleńkie ręcznie robione i barwione kwiatuszki z papieru . Dla jasności sprawy ...te maleńkie, wielkości 10 gr, kwiatuszki zrobiła moja córcia która ma talent i dużo cierpliwości do tworzenia takiej drobnicy :) 

Hafcik umieściłam w drewnianej, okrągłej ramce a plecki podkleiłam zielonym, grubym foamiranem. Pogoda iście wiosenna, więc sesja zdjęciowa odbyła się w ogrodzie, bogactwa kwiatowego jeszcze nie ma, ale coś tam już oczy moje cieszy:)
Duży drewniany zając przydał się jako wieszak dla mojej zawieszki :)))

Kochane mam nadzieję, że zawieszka przypadła Wam do gustu ...mnie się podoba :D
Haft zgłaszam do zabawy Wielkanoc 2020-2021
*** 
Zawieszkę zgłaszam na 12 Wyzwanie hafciarskie Wielkanoc do Uli :)
https://haftyuli.blogspot.com/2020/03/301-wyzwanie-hafciarskie-12-wielkanoc.html
 
Jeszcze kilka migawek z ogrodu,drzewa magnolii już pięknie kwiatami obsypane od bladego różu, po fuksję...
Na zdjęciu poniżej młody krzak magnolii japońskiej(gwieździstej) Krzaczek z daleka wygląda jakby był śniegiem obsypany, ten okaz dostałam dwa lata temu od mojej serdecznej przyjaciółki na imieniny :)))
Jeszcze chwilka i różowym kwieciem obsypie się drzewko brzoskwini i zabielą się drzewa wiśni...będzie uczta dla oczu:)
 Teraz kiedy trzeba w domu siedzieć, doceniam bardzo ten  zarośnięty choinkami i drzewami stary ogród. Od ulicy jest odgrodzony domem, jest cicho i spokojnie. W wolnej chwili zawsze mogę rozkoszować się pięknem przyrody :) 

To tyle na dzisiaj, żegnam się z Wami cieplutko i życzenia świąteczne bardzo bardzo z serca ślę <3 Nie jest lekko, ale musimy się cieszyć tym co obecnie mamy:) 
 Słoneczka w sercu i za oknem i mimo wszystko... Wesołych Świąt :)))
 
Buziaki :***