piątek, 21 kwietnia 2023

Szydełko drewienko i kwiaty:)

Witajcie Kochani:)

 

Piątek piąteczek piątunio...ahhh, jak ja czekałam na ten weekend!😀

Mała walizeczka spakowana, ja po nocnym dyżurze już wyspana, jeszcze tylko pościka wrzucę z moją pracą którą przygotowałam na zabawę do Splocika:)


Popołudniu ruszam w piękne okolice pod Częstochowę, muszę odpocząć troszkę i naładować akumulatorki. Mały drewniany domek w środku pięknego sosnowego lasu nad małym jeziorkiem i wyborne niezawodne towarzystwo to jest to czego potrzebuję najbardziej:)  

Ostatni czas był dla mnie bardzo wyczerpując, czekanie na wyniki po biopsji skutecznie wyprowadziły mnie z równowagi. Ale to już za mną, teraz będzie już tylko lepiej!

Jeszcze jestem w domu a już czuję zapach lasu, przebiśniegów i świergot ptaków 😍

Działka jest tak fantastycznie położona, że wczesnym rankiem nawet sarenki spacerują pod oknami. Już się nie mogę doczekać rannej kawki na tarasie domku, opatulona w kocyk będę się upajać ciszą i spokojem.


Dla Splocika na zabawę Małe dekoracje, wyszykowałam coś w rodzaju łapacza snów tylko w innym wydaniu...hehe...sama nie wiem jak mam to nazwać? Jak zwał tak zwał, ale do dekoracji służy i ozdabia. Będzie jak znalazł dla koleżanki na nowe włości, mam nadzieję, że jej się spodoba;)

Drewniane koło pomalowane białą farbą, serwetka zrobiona na szydełku i kwiatowa kompozycja i takie coś powstało.


Dla porządku sprawy banerek tej fajnej zabawy którą bardzo lubię, daje dużo możliwości twórczych i można się z pracą pobawić i wymyślać do oporu:)


Pozdrowienia słoneczne zostawiam, dziękuję pięknie za obecność i miłego weekendu Wam życzę💝

 Pogoda ma być piękna i słoneczna, więc korzystajcie bo po niedzieli podobno znowu ma się ochłodzić:(


Buziak😘


Anna.