czwartek, 31 stycznia 2019

Serduszkowa zawieszka .

Witam serdecznie :}

Za oknem jeszcze zima na całego , a ja już bardzo nieśmiało przywołuję WIOSNĘ :}
Ojj...tęskno mi już bardzo za tą uroczą porą roku , za spacerami w nieśmiałych promykach słonka , za rowerowymi wycieczkami i za świergotem ptaków . 
Zimę też lubię , ale tylko taką z białym puszystym śniegiem po kolana i mrozem który w uszy szczypie .
W oczekiwaniu na Wiosenkę postanowiłam sprawić pewnej bliskiej sercu osóbce zawieszkę w kształcie serca z delikatnym ptasim motywem .
Nie było wyjścia...maszyna poszła w ruch ;}
Troszkę bawełny w moje ulubione kropeczki , kawałek różowej koronki i pastelowa ptaszyna w ozdobnej klatce . Dla ozdoby dodałam maleńki filcowy kwiatuszek .

Zawieszka jest dosyć dużych rozmiarów  20 x 15cm. Na zdjęciach widać , że przebijają kropeczki pod kanwą ale w realu zupełnie  tego nie widać * No cóż ...cały czas się uczę jak oprawiać hafciki , proszę ...wybaczcie mi te moje drobne niedoskonałości ;} Następnym razem będę mądrzejsza i podszyję pod wzorek kawałek białej tkaniny : P

Uważam , że takie zawieszki są ciekawą ozdóbką i fajnie się prezentują w każdym miejscu ...można je zawiesić np. w oknie , lub po prostu na ścianie .
 Z tego co mi wiadomo , prezencik obdarowanej przypadł do gustu i wisi sobie na drzwiach pokoju w centralnym miejscu :}


Jest mi bardzo miło , że mogę Was u siebie gościć ! Każdy zostawiony komentarz cieszy moje serducho i jest potwierdzeniem na to , że to była dobra decyzja z tym całym " blogowaniem" 


Dziękuję pięknie i pozdrawiam cieplutko :*
A .