czwartek, 2 kwietnia 2020

Krzyżyki i inne różności .

Witam serdecznie :)

Ojj..jak długo mnie tutaj nie było i Wasze blogi też zaniedbałam, obiecuję nadrobić wszystkie zaległości:)))
Stęskniłam się za Wami bardzo i z wielką przyjemnością piszę dzisiejszy post :) Mam nadzieję, że wszystkie jesteście zdrowe i te które mogą " siedzą w domu" i oddają się z radością swoim pasjom.Wiem, że jest bardzo cieżko i trudno o euforię z powodu pięknej wiosennej pogody i słonka za oknem, ale tylko pozytywne nastawienie i odrobina uśmiechu pozwoli nam wszystkim przetrwać ten trudny czas:) Nic innego nie możemy zrobić jak tylko stosować się do zaleceń i dbać o siebie i najbliższych ze zdwojoną siłą! Ja z racji zawodu na co dzień jestem z tematem za pan brat, a mimo to gorąco wierzę, że wszystko dobrze się skończy.
 Znajduję sobie małe przyjemności, żeby nie oszaleć i nadal się uśmiecham :)))
 Wam też kochane życzę tego samego !!! 
***
A teraz czas najwyższy na pokazanie moich ostatnich krzyżyków. Zawieszka w kształcie jajka, obszyta żółtą  bawełną w białe groszki z bandą małych xxx kurczaków ;) Praca została wykonana jako inspiracja na Wyzwanie Wielkanocne u Uli z bloga Haftyuli

Taka zawieszka ozdobiona zielonym sznureczkiem i kwiatem z foamiranu, będzie przyjemną ozdobą Świat Wielkanocnych:)
***
A teraz moje Drogie czas na inne przyjemności...

U naszej blogowej koleżanki Danusi z bloga "Skrawek Tęczy" zamówiłam pościel do dziecięcego łóżeczka. Te dziewczyny, które odwiedzają jej bloga doskonale wiedzą jakie cuda wychodzą spod zdolnych danusiowych rączek:) Pościel musiała być najpiękniejsza na świecie, bo dla mojej wnusi której oczekiwałam w wielkim napięciu i radością w sercu! 
Po otrzymaniu przesyłki z wypiekami na polikach rozpakowałam paczkę,a w niej ...ahhh..!!! Zobaczcie same jakie śliczności i ta żyrafa przytulanka, przesłodka :)
 Moje zdziwienie było ogromne, bo Danusia dla mnie przygotowała prezent :) Prześliczną romantyczną kosmetyczkę, perfekcyjnie odszytą i ozdobioną. W kosmetyczce była następna niespodzianka ! Przydaśki ...kolorowe mulinki i piękne koronki:) 
Danusiu, dziękuję Ci pięknie za te śliczności <3!!!
 A tutaj pościel w całej krasie, zdjęcie zapożyczone z bloga Danusi :)
 Poznajcie proszę właścicielkę pościeli:)
Moje słoneczko, wnusia MAJA <3<3<3
   Tym radosnym i optymistycznym akcentem żegnam się z Wami serdecznie :)
Zdrówka życzę i mimo wszystko pozytywnych wibracji, dbajcie o siebie i swoich bliskich !!!

Miłego dnia :)

 Ania.